Biz kimiz?

1986 yılında Bağdat Caddesi'nde kurulan İKAR İNŞAAT, kuruluşundan bu yana geçen neredeyse 40 senede inşaat alanındaki faaliyetlerini aralıksız olarak sürdürmüş olup, ekseriyetle apartman ve villa tipi konutlar, iş merkezleri ve ticari yapılar inşa etmiştir.

İnşaat faaliyetlerinin yanı sıra gayrimenkul yönetimi ve arsa geliştirme gibi konularda da engin bir tecrübe sahibi olan firmamız; konsept oluşturulmasından, inşaatın anahtar teslimine kadar uzanan tüm süreçlerde müşterilerine hizmet vermektedir.

'Butik Projeler' yaklaşımımızla her bir projenin kendine has şartlarını göz önüne alarak ve projelere has çözümler üreterek müşteri memnuniyeti sağlamayı odağı haline getiren firmamız halihazırda faaliyetlerini Çiftehavuzlar Semti Bağdat Caddesi üzerindeki İKAR PLAZA'da sürdürmektedir.

Yaklaşımımız

Tamamladığımız her binanın içinde bulunduğu bölgeye katma değer sağlamasını hedefliyor ve de geliştirdiğimiz projelerin seçkin şehirler yaratma yolunda ortaya koyacağı katkıyı önemsiyoruz.

Bu anlayışla en güncel inşaat yönetmeliklerine ve teknolojilerine uygun, mimari ilkelere ve çevreye duyarlı, kaliteyi önceleyen yapılar inşa ediyoruz. Tüm bunları yaparken firma olarak taahhütlerimizi zamanında ve söz verdiğimiz şekilde yerine getirmeyi, zor projelerin ve koşulların üstesinden gelebilmeyi ve de etik değerlere uygun davranmayı değişilmez kurallarımız olarak görüyoruz.

Dahası, İKAR İNŞAAT olarak başarılarımızı insana ve işe verdiğimiz değere borçlu olduğumuzu unutmadan, her geçen gün yenilenip, daha da gelişmeyi hedefliyoruz.